Στο στάδιο της ολοκλήρωσης βρίσκεται η διαδικασία της σταυροδοσίας, με το Υπουργείο Εσωτερικών να δίνει τα αποτελέσματα στο 99,8% των εκλογικών τμημάτων, δηλαδή στα 491 από τα 492.

 
Το Infonews24 σας παρουσιάζει αναλυτικά τις ψήφους που έλαβαν όλοι οι υποψήφιοι του νομού Σερρών, σε όλα τα κόμματα.
 
ΝΔ
 
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25.215
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 18.307
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) 16.433
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 12.014
ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7.873
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3.114
ΜΠΙΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2.366
ΧΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2.178
 
ΣΥΡΙΖΑ
 
ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6.102
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 5.724
ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5.579
ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3.793
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3.680
ΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3.261
ΒΕΛΛΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2.416
ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΚΑΦΕΝΙΑ 2.266
 
ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ
 
ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5.245
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.608
ΤΟΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2.205
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΦΑΝΟΥΛΑ 986
ΓΚΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 776
ΤΣΕΡΒΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 718
ΙΧΤΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 371
ΜΑΚΚΙΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 344
 
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ
 
ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.249
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.342
ΜΠΑΔΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.001
ΒΕΡΒΕΡΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ 970
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 965
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 872
ΣΤΡΕΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 412
ΜΠΡΙΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 377
 
ΚΚΕ
 
ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΡΜΟΦΥΛΗ (ΦΙΛΙΩ) 1.159
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 626
ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 553
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) 549
ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 528
ΜΠΡΟΥΝΤΖΙΟΥ ΖΩΗ 520
ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 490
ΒΕΡΤΖΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) 334
 
ΜέΡΑ25
 
ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 885
ΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 808
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) 492
ΛΙΟΥΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 466
ΦΛΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 425
ΔΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 227
ΓΛΟΥΦΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 218
 
ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
 
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 889
ΚΑΛΟΓΕΡΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 593
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 498
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 329
ΠΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 305
ΤΣΩΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 124
 
ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
 
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 112
ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 59
ΜΠΟΥΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 58
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 54
ΚΩΤΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 49
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ 48
 
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
 
ΔΑΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 193
 
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
 
ΚΟΥΦΟΚΩΤΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΑΣ 88
ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 79
ΜΟΥΡΛΙΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 69
 
Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ.
 
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 42
ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 39
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 24
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΑΓΑΘΩ 23
 
ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
 
ΤΖΙΝΤΖΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 33
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 26
ΖΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25
ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 23
ΚΟΤΣΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 16
ΝΑΟΥΜ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 6
 
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
 
ΓΡΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 37
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16
ΣΤΟΪΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΡΟΡΗΣ) 10
 
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
 
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 23
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 17
 
ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)
 
ΖΑΧΑΡΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 14
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8
 
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
 
ΣΜΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
 
ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
 
ΜΠΑΤΑΓΙΑ ΑΡΓΥΡΩ 2