12 ΠΑΒΛΑΧΙΑΚΟΣ 9 21 6
13 ΒΑΛΤΕΡΟ 8 21 4
14 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 6 22 2

ΚΟΙΜΗΣΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ 0-0

Ισόπαλος χωρίς γκόλ, 0-0 ο ΕΘΝΙΚΟΣ μέσα στην Κοίμηση.Σε ένα παιχνίδι όπου οι δύο ομάδες μοιράστηκαν εκτός απο τον βαθμό τηςισοπαλίας και τα δύο ημίχρονα. Καλύτερος στο 1ο ημίχρονο ο ΕΘΝΙΚΟΣ  καιστο 2ο η Κοίμηση.

ΤΟ ΦΙΛΜ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ :

12′  Εκτέλεση κόρνερ απο τον Δερμεντζή, η μπάλα στον Μουντουλάρη στην γωνίατης μικρής περιοχής ο οποίος σουτάρει με τον τερματοφύλακα της Κοίμησηςνα αποκρούει και την μπάλα να φτάνει στον Κωτούλια, ο οποίος σουτάρει1-2μ εκτός περιοχής με την μπάλα να καταλήγει δίπλα απο το δεξί κάθετοδοκάρι.

19′   Ωραία σέντρα του Πανδράκη βρίσκειτον Α’ι’βατζίδη στην μικρή περιοχή, εξ επαφής η κεφαλιά αποκρούετεενστικτωδώς και στην συνέχεια μπλοκάρετε απο τον τερματοφύλακα τηςΚοίμησης.

26′   Καλή πάσα του Δέντσα στονΑ’ι’βατζίδη ο οποίος σουτάρει εντός περιοχής με τον τερματοφύλακα τηςΚοίμησης να πέφτει και να διώχνει σε κόρνερ.

34′    Κίτρινη κάρτα σε παίκτη της Κοίμησης για σκληρό φάουλ πάνω στον Α’ι’βατζίδη.

36′    Κίτρινη κάρτα σε παίκτη της Κοίμησης για σκληρό φάουλ πάνω στον Δερμεντζή.

46′   Σέντρα για την Κοίμηση, κεφαλιά πάνω απο το οριζόντιο δοκάρι του Τριάντη.

48′   Σούτ εντός περιοχής απο παίκτη της Κοίμησης αποκρούει ο Τριάντης.

51′  Πάσα του Κωτούλια στον Α’ι’βατζίδη ο οποίος σουτάρει εντός περιοχήςμε την μπάλα να περνάει δίπλα απο το αριστερο δοκάρι της Κοίμησης.

54′  Εκτέλεση φάουλ για την Κοίμηση, η μπάλα στην περιοχή, κεφαλιά πάσα αποπαίκτη της Κοίμησης σε συμπαίκτη του ο οποίος πλασάρει άστοχα απο τηνγωνία της μικρής περιοχής.

58′    Αλλαγή. Εντός ο Δημόπουλος εκτός ο Μουντουλάρης.

81′   Σούτ 1-2μ εκτός περιοχής για την Κοίμηση, άουτ.

84′    Αλλαγή. Εντός ο Γάδος εκτός ο Δέντσας.

86′    Κίτρινη κάρτα σε παίκτη της Κοίμησης για διαμαρτυρία.

88′    Αλλαγή. Εντός ο Σιτσιάνης εκτός ο Α’ι’βατζίδης.

ΣΥΝΘΕΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ: (ΓΑΔΟΣ ΝΙΚΟΣ)  ΤΡΙΑΝΤΗΣ,ΣΤΟ’Ι’ΚΟΣ, ΚΩΤΟΥΛΙΑΣ, ΔΕΝΤΣΑΣ (84′ ΓΑΔΟΣ),  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΔΡΑΚΗΣ,ΜΟΥΝΤΟΥΛΑΡΗΣ (58′ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ), Α’Ι’ΒΑΤΖΙΔΗΣ (88′ ΣΙΤΣΙΑΝΗΣ),ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ, ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ Δ.,  ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ.