Με απόλυτη επιτυχία ο Σύλλογος Βλάχων Σιδηροκάστρου παρουσίασε χορούς των Βλάχων της Μακεδονίας κατά τη συμμετοχή του στην «5η κεντρική εκδήλωση» που διοργάνωσε ο σύλλογος γυναικών Βαμβακοφύτου «Άγιος Γεώργιος», την Κυριακή 15/7/2018.
![](https://sidirokastro.com/wp/wp-content/uploads/2018/07/37238850_1283835298414679_7691391068188704768_n.jpg)
Επίσης συγχαίρουμε και τους υπόλοιπους συλλόγους που συμμετείχαν, συνθέτοντας με τον καλύτερο τρόπο το μουσικοχορευτικό παραδοσιακό «μωσαϊκό» της βραδιάς!
Για το Σύλλογο Βλάχων
Η πρόεδρος
Σύρμω Χαλίλη